CargoCity 190...
tradycyjny mixokret do wykonywania półsuchych posadzek jastrychowych na bazie piasku i cementu, wyposażony w napęd elektryczny 230 V 1-faza  !!!
 
Poręczna maszyna dla firm wykonujących posadzki jastrychowe na mniejszych inwestycjach, gdzie stosowanie maszyn o dużych wydajnościach z napędem silnikiem diesla jest ekonomicznie nieopłacalne. Doskonała do zastosowania wszędzie tam, gdzie cicha praca maszyny ma decydujące znaczenie...
 
CargoCity 190 może podawać różnorodne zaprawy na bazie cementu i piasku o konsystencji od "mokrej ziemi" do półpłynnej,  zawierające dodatki np. włókna. Maszyna skonstruowana jest przy założeniu, ze obsługuje ją 1 osoba, załadowująca materiał i uruchamiająca proces mieszania oraz pompowania.
 
Maszyna o relatywnie małych wymiarach, napęd prądem 1 fazowym 230 V, prostota konstrukcji i wysoka niezawodność to argmenty, które przekonują do jej zastosowania. Koniec z hałasem silnika wysokoprężnego, koniec z jego awariami, cicha i niezawodna praca przy zasilaniu dostępnym wszędzie prądem 230 V pozwala na szybkie wykonywanie masy posadzki jastrychowej i podawanie jej na miejsce układania. Łatwy transport w samochodzie typu PickUp. Prosty system sterowania i kontroli, zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa na znak CE gwarantują długoletnia i bezpieczna prace z maszOyną.
 
Parametry techniczne urządzenia :
 
  • Moc silnika elektrycznego 2,2 kW
  • Zasilanie 230 V, 50 Hz, 1 faza
  • Pojemność mieszalnika ciśnieniowego 190 ltr
  • Napęd mieszalnika i pompy : hydrauliczny
  • Pojemność użytkowa 140 - 160 ltr / cykl
  • Odległość podawania ok. 80 m
  • Wysokość podawania ok. 40 m
  • Waga maszyny 650 kg

Uziarnienie podawanego materiału w zależności od wersji maszyny do maks. 20 mm. Podawanie materiału klasycznymi wężami na złączki CamLock o średnicy nominalnej od 50 do 65 mm.

 
Jak pracuje maszyna CargoCity 190 w praktyce ?
można zobaczyć na filmie z poniższej zakladki
 
 
Potrzeba więcej informacji na temat urządzenia...?
chętnie przedstawimy niezobowiązującą aktualną ofertę dostawy....
także z finansowaniem w leasingu

 

 


 

 
Pytania na temat oferowanych urządzeń ...?
napisz do nas klikając na ikonę obok...